Barış Merzeci ve Janet Levi YB Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şirketi kurucu ortaklarıdır. Janet ve Barış 10-15 senelik sektör tecrübelerini kendi Ofis’lerini kurma hayalleri ile birleştirip, 2010 yılının 2. yarısında hayata geçirmişlerdir. Barış Merzeci, 10 yıla yakın gerek yurtiçi gerek yurtdışında profesyonel kurumsal yapılarda entegrasyon ve yönetici görevlerini takiben, Türkiye’nin gayrimenkul sektöründeki pozitif dinamiğine olan inancını, Ortaklağı Janet Levi’nin sektördeki güçlü tecrübesi ile birleştirmeye karar vermiştir.

Genç, enerjik, dinamik, etik, saygın ve tamamen müşteri ve hizmet odaklı bu yapı, bünyelerindeki başarılı danışman takım arkadaşlarıyla, sizlerin gayrimenkul istek ve ihtiyaçlarını anlayarak, bu istek ve hedeflerinize kısa sürede ulaşmanızda, sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmeyi misyon edinmiştir.

İlginize ve bizimle çalıştığınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Barış ve Janet 

ÖNEMLİ NOT: Maslak 1453 Projesi ile ilgili olarak, YB Gayrimenkul ofisimiz bünyesinde ve şahsi portföylerimizde bulunan mal sahiplerinin Satılık/Kiralık mülklerini dikkatinize/görüşünüze/ilginize sunmaktayız. Akdeniz İnşaat ve Eğitim Hiz. A.Ş., Ağaoğlu’nun diğer şirketleri ve/veya Maslak 1453 Projesi sahipleri ile herhangi doğrudan bir ilişkimiz ve bağımız yoktur.